BlacK Gaming RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
CajKe
CajKe
[BG]Skripter
[BG]Skripter
Posts : 193
Join date : 07.12.2017
Age : 22
https://bg-rpg.serbianforum.info

 [BG] Obrazac za vracanje sifre Empty [BG] Obrazac za vracanje sifre

Pon Jun 03, 2019 11:51 pm
Kod:
Ime na forumu:
Ime na serveru:
Datum kada je kreiran acc:
Datum kada ste zadnji put bili na serveru:
Grad/Drzava odakle je kreiran account:
IP adresa sa koje ste zadnji put ulazili na server:
Igraci koji su imali pristup acc-u:
ISP provajder:
E-mail koji je registrovan na vasem nalogu;
Cime dokazujete da je account vas? ( SLIKA DONACIJE / VLASNIK TALK )

VAZNO: BLACKGAMING Poseduje udb hash najnovije serije enkripcija. NEMOGUCE Je hakovati account, jer vase sifre ne vidi niko pa cak ni vlasnik. Vasa krivica deljenja accounta ili davanja sifara raznim ljudima moze ovo prouzrokovati. Zato vracamo acc-ove samo u EKSTREMNIM situacijama


DOK VAM VRACAMO ACCOUNT> Neka od cestih pitanja..
ZASTO VAM TOLIKO TREBA?
Imajte na umu da verifikacija informacija traje duzi vremenski period. Ja licno istrazujem sve podatke koje ste naveli i samim ti proveravam da li su tacni ili ne. Iz sigurnosnih razoga, ako je to potrebno, mogu od Vas zatraziti dodatne podatke. 2-3 dana traje verifikacija, svako dodatno spamovanje odbija acc automatski.


ZASTO IMA PREVISE PITANJA, NE MOGU SVE DA ZAPAMTIM?
Razumemo da je tesko zapamtiti preveliki broj informacija, i zato pitamo veliki broj pitanja kako bi bili sto sigurniji da ste zapravo vi pravi vlasnik naloga.Ako imate problem prilikom odgovora nekih od pitanja, slobodno preskocite, ali to onda umanjuje sanse da vam vratimo nalog. Dobro pazite sta kucate.

MOJE IME NALOGA JE PROMENJENO?
U vecinim slucajevima, da, dajemo ime nazad igracima kojim je promenjeno. Naravno ako vam je nalog vracen.

POKRADEN MI JE STATS/PREBACENE PARE, STA DA RADIM?
Zao nam je, vas nalog je vasa krivica. Sve sto je na nalogu u statsu izgubljeno, NECE se vratiti, i ne pokusavajte da otvarate teme za vracanje statsa jer ce biti automatksi odbijeno.
Hvala na saradnji!
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu